Další informace - MŠ Ukrajinská

Beseda pro rodiče a veřejnost s panem PhDr. Janem Svobodou.

Vážení rodiče,

první den v týdnu (zpravidla pondělí) můžete odhlašovat a přihlašovat stravu svých dětí do 8:00. V ostatní dny lze odhlásit nebo přihlásit stravu do 13:15 předešlého dne.
Z důvodů ukončení adaptačního období již jsou pevně spojeny ranní svačiny pro děti s obědem. Odpolední svačina je volitelná dle potřeb dětí a rodičů. Prosíme o odhlašování stravy dětí při jejich nepřítomnosti. Druhý den absence je již účtována plná cena za nahlášenou stravu.

Děkujeme za pochopení.

Změna čísla účtu mateřské školy s platností od 1. 9. 2017
Číslo účtu pro zaslání plateb po 1.9. 2017 1021884356/6100 (Equabank)

Děkujeme všem rodičům, kteří zapojili své děti do Logické olympiády 2016 a těšíme se na Vaši účast v příštím roce.

Děkujeme velice všem rodičům, kteří podpořili mateřskou školu sponzorskými dary. Za sponzorské dary budou na jednotlivé třídy nakoupeny didaktické hračky, stavebnice a další potřebné vybavení.

Děkujeme také sponzorům, společnosti Ostravské komunikace, a. s., za údržbu dopravního hřiště, společnosti BESIP za podporu při výuce na dopravním hřišti.

V únoru 2014 proběhla na naší MŠ kontrola ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE. Pokud máte zájem si výslednou zprávu přečíst, klikněte zde.