Další informace - MŠ Ukrajinská

Vážení rodiče,

první den v týdnu (zpravidla pondělí) můžete odhlašovat a přihlašovat stravu svých dětí do 8:00. V ostatní dny lze odhlásit nebo přihlásit stravu do 13:15 předešlého dne.
Z důvodů ukončení adaptačního období již jsou pevně spojeny ranní svačiny pro děti s obědem. Odpolední svačina je volitelná dle potřeb dětí a rodičů. Prosíme o odhlašování stravy dětí při jejich nepřítomnosti. Druhý den absence je již účtována plná cena za nahlášenou stravu.

Děkujeme za pochopení.

Změna čísla účtu mateřské školy s platností od 1. 9. 2017
Číslo účtu pro zaslání plateb po 1.9. 2017 1021884356/6100 (Equabank)

Děkujeme všem rodičům, kteří zapojili své děti do Logické olympiády 2016 a těšíme se na Vaši účast v příštím roce.

Děkujeme velice všem rodičům, kteří podpořili mateřskou školu sponzorskými dary. Za sponzorské dary budou na jednotlivé třídy nakoupeny didaktické hračky, stavebnice a další potřebné vybavení.

Děkujeme také sponzorům, společnosti Ostravské komunikace, a. s., za údržbu dopravního hřiště, společnosti BESIP za podporu při výuce na dopravním hřišti.

Rozpočet finančních prostředků bez prostředků na platy na rok 2017 zde.

V únoru 2014 proběhla na naší MŠ kontrola ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE. Pokud máte zájem si výslednou zprávu přečíst, klikněte zde.